Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist.

2022. aasta oktoobris ilmus Aneti teine täispikk album “Late to the Party”. Tegu on kontseptsioon-albumiga, mis salvestati  live-sessioonina ERRi Raadiomaja 1. stuudios, koos laiendatud koosseisus bändi ning stuudiosaalis viibinud kohapealse publikuga. Albumi esitluskontsert anti Jazzkaare Jõulujazzi avakontserdina Vaba Laval täissaalile.

Aneti 2020. aastal ilmunud debüütalbum “Morning After” tõi talle Eesti Muusikaauhindadel Aasta Nais- ja Popartisti tiitlid ja ka Aasta albumi nominatsiooni, ning esimene 500-koguseline vinüülitiraaž müüs läbi vähem kui 9 kuuga.

Käesoleva aasta kevadel astus Anett üles Liverpool Sound City esitlusfestivalil Inglismaal ning suvel ilmus Aneti esimene rahvusvaheline koostöösingel "You Got Love", mille produtseeris Pearse Macintyre (UK), kes on töötanud teiste seas ka Gregory Porteriga.  

2020. aastal pälvis Anett avalikkuse tähelepanu Eesti Laulu superfinalisti ja välisžürii favoriidina, koos Frediga kirjutatud souliballaadiga "Write About Me", millel tänaseks üle 300 000 kuulamise Spotifys. Sama aasta kevadel andis Anett TIKS Rekordsi alt välja singli "get by", mille kaasautoriks Carl Tuulik ja produtsendiks Sander Mölder. Lugu tõusis maikuu Raadio 2 TOP 20 enimmmängitud lugude tabelis kohale nr 2.